728

ÜMRANİYE BAKKALLAR, MİNİBÜSÇÜLER VE İSTANBUL ÇORAPÇILAR GENEL KURULUNU YAPTI

ÜMRANİYE BAKKALLAR, MİNİBÜSÇÜLER VE İSTANBUL ÇORAPÇILAR GENEL KURULUNU YAPTI

Ümraniye Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Esnaf Odası, Ümraniye Minibüsçüler Esnaf Odası, İstanbul Çorapçılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimli olağan genel kurullarını tamamladı. 3 esnaf odasında da mevcut başkanlar Resul Taşçı, Yılmaz Keleş, Hıfzı Kekeç ile yola devam edildi.

ÜMRANİYE MİNİBÜSÇÜLERDE 4 YIL DAHA BAŞKAN YILMAZ KELEŞ

Olağan genel kurul sonunda 4 yıl hizmet daha başında kalmak için delegelerinden tam destek alan bir diğer isim Ümraniye Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Keleş oldu

Divan başkanlığını İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz’ın yaptığı genel kurul, Ümraniye Hekimbaşı Sosyal ve Spor tesislerinde gerçekleşti. Genel kurulda bir teşekkür konuşması yapan Yılmaz Keleş’in üyelerinden bir ricası vardı. Minibüslere binen vatandaşlara güzel davranılması gerektiğini belirten Yılmaz Keleş, ‘Müşteri bizim velinimetimizdir’ dedi. Yılmaz Keleş, “Parası olmadığı için kimseyi minibüsten indirmeyin gerekirse dönüş parasını cebinizden verin. Özellikle kimseye kaba davranmamanızı istiyorum” ifadelerini kullandı.

Genel kurulda, sigortasız şoför çalıştırdığı için birçok minibüsçünün ceza yediği hatırladı ve ‘Minibüsçü kanunsuz iş yapmaz. Sigortalı adam çalıştıralım. Şoförümüze sahip çıkalım. Her önüne geleni şoför yapmayalım” uyarılarında bulunuldu.

ÜMRANİYE BAKKALLARDA BAŞKAN RESUL TAŞCI

Ümraniye Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Esnaf Odasının olağan genel kurulunda tek aday olarak giren Resul Taşcı, 4 yıl daha görev başında görev başında kalmak için delegelerinden yetki aldı.

Ümraniye’de Asmina Davet ve Balo Salonlarında düzenlenen olağan genel kurulun divan başkanlığını İSTESOB Disiplin Kurulu Başkanı Adem Etirli yaptı. Genel kurula İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz da katılarak, Resul Taşçı’ya başarı dileklerini iletti. Genel kurulda esnaf odası üyelerine bir konuşma yapan Başkan Yılmaz, esnafın tezgahına bereket gelmesi için yapılan çalışmalardan bahsetti. Başkan Yılmaz, oğlu 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan Ümraniye Bakkallar Bayiler ve Büfeciler Esnaf Odası üyesi esnafa da plaket verdi.

İSTANBUL ÇORAPÇILARDA BAŞKAN HIFZI KEKEÇ

Mevcut başkan ve yönetimiyle devam eden bir diğer oda da İstanbul Çorapçılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası oldu. Hıfzı Kekeç’in tek aday olarak girdiği olağan genel kurulun divan başkanlığını İSTESOB Yönetim Kurulu Üyesi Engin Türkmen yaptı.

  • umraniye1
  • umraniye2
  • umraniye3
  • umraniye4
  • umraniye5
  • umraniye6
  • bakkal5
  • bakkal3

Benzer yazılar