MURAT KURUM ESNAF BULUŞMASINA KATILDI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, AK Parti İstanbul Milletvekilleri İsmail Erdem ve Hasan Turan, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin düzenlediği, Esnaf Buluşmasında, oda başkanları ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Birlik Başkanı Faik Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu, Güçlü Esnaf Güçlü Türkiye vizyonuna inandıklarını belirterek,”

Türkiye Cumhuriyetin ikinci yüzyılına girdik. Mutlu ve gururluyuz. Esnaf ve sanatkarımız da Güçlü Türkiye vizyonunun gerçekleşmesine önemli katkılar sağlayacaktır.  Bu noktada, bu ideallerin gerçekleşmesinde İstanbulumuz da lokomotif görevi üstlenecektir. İstanbulun refahı demek, Türkiye’nin refahı demektir.” Dedi.

“Esnafımız bizim gözümüz, kulağımız olacak”

AK Parti İBB Adayı Murat Kurum, “Size söz! Halkın sesi olan esnafımız, bizim mesai arkadaşımız olacak. Esnafımız bizim gözümüz, kulağımız olacak! Elimizi, esnafımızın omzundan asla ve asla çekmeyeceğiz.” dedi.

Kurum şöyle devam etti. “Esnafımız ne kadar güçlüyse, ülkemiz de o kadar güçlenir. Biz, 81 ilin tamamında, İstanbul’umuzun da 39 ilçesinde, esnafımızın her zaman yanında olduk. Esnafımız ne zaman zora düşse, biz de tüm gayreti esnafımız için vatandaşımız için yapmaya çalıştık. Şimdi esnafımızı inşallah daha da güçlendireceğiz. Asla yalnız yürümeyeceksiniz. Sizin için çok güzel projelerimiz var. Çok güzel hayallerimiz var. Ben esnafımızla ilgili projelerimizi de inşallah çok yakında paylaşacağım. Biz istiyoruz ki, İstanbul küresel ticaretin merkezi olsun. Esnafımız da bu büyük hedefin bir paydaşı olsun