728

ŞANS KUŞU KREDİ KARTININ UCUNDA!

ŞANS KUŞU KREDİ KARTININ UCUNDA!
2018’e sayılı günler kala Milli Piyango biletleri satışa çıktı.Seyyar olarak bilet satışı yapan milli piyangocular artık kredi kartı ile satış yapabiliyor. İstanbul Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası’nın bir bankayla yaptığı anlaşma sonrası post cihazı verilen seyyar piyango bileti satıcıları da kredi kartı ile taksitli bilet satışı yapıyor.
2018 yılı yeni umutları da beraberinde getirecek! En büyük umut, şans kuşu olarak bilinen Milli Piyango biletleri. Bu yıl büyük ikramiye 61 milyon lira. Tam bilet 60, yarım bilet 30, çeyrek bilet de 15 liradan satılacak. Biletler 29 Kasım 2017 itibarı ile satışa çıkacak. Seyyar olarak bilet satışı yapan milli piyangocular da geçen yıldan bu yana kredi kartı ile satış yapabiliyor. Konu ile ilgili olarak İstanbul Milli Piyangocular Esnaf Odası Başkanı Ahmet Yazıcı, “Hem esnafın satışlarını arttırmak, hem de vatandaşımızın artık alışverişinde nakit yerine tercih ettiği kredi kartlarını bilet satışlarımızda kullanmak istedik. Bayilerimiz milli piyango satışında talep edildiği takdirde satışlarda taksit de yapılabiliyor” dedi.
İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, “Esnaf da kendini zamana ve zemine uydurmaya çalışıyor. Vatandaşımızın çoğu alışverişini kredi kartı ve taksit ile yapınca, İstanbul Milli Piyango Bayileri Esnaf Odası da bankalar ile anlaşma yaparak seyyar satış yapan esnafımıza post cihazı aldırdı”dedi.

Benzer yazılar