728

İSTESOB HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

İSTESOB HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

İSTESOB HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

Oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin büyük ilgi gösterdiği “2017 Yılı Hizmet İçi Eğitim Semineri”  yoğun eğitim programına sahne oldu.  Genel kurulların işleyişi ve hazırlığı hakkında sunum gerçekleştiren Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Şube Müdürü Ergün Ege, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği için “ İSTESOB eğitimde öncü bir kuruluş. Zaten bu sayede en az şikayeti ve sorunu İstanbul’dan alıyoruz” dedi.

İSTESOB’un Antalya Belek’te gerçekleşen Hizmet İçi Eğitim Seminerinde 2018’de genel kurullarını yapmaya hazırlanan odalara  “Olağan Genel Kurullar Hakkında Bilgilendirme” eğitimi verildi. İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, seminere büyük ilgi gösteren oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Eğitimlere her zaman önem verdiklerini kaydeden Başkan Yılmaz, seminerde genel kurullar öncesinde odalara yardımcı olabilecek konular üzerinde durduklarını söyledi.

“İSTESOB EĞİTİMDE ÖNCÜ KONUMDA”

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Şube Müdürü Ergün Ege tarafından yapılan sunumlarda sıklıkla gerçekleşen hatalar ve yanlış işlemler üzerinde duruldu. Ergün Ege, İSTESOB’la birçok eğitim seminerine katıldığını vurgularken, bu eğitimler sayesinde İstanbul’daki odaların işlemlerini daha başarılı bir şekilde yapabildiğini belirtti. Seminer süresince oda başkanları görüş alışverişinde bulundular ve aynı zamanda merak ettikleri soruları Ergün Ege’ye iletme fırsatı yakaladılar.

Seminerin ilk gününde ise Mustafa Kadir Akbulut tarafından “Protokol Kuralları ve Etkili İletişim” ile “Takım Çalışması ve Stres Yönetimi” konularında oda başkan ve yönetim kurulu üyelerine eğitim verildi.

Sunumlar sonunda İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz tarafından Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Şube Müdürü Ergün Ege ve Mustafa Kadir Akbulut’a seminere katkılarından dolayı plaket verildi. Seminerin sonunda katılımcılara sertifikaları dağıtılmasından ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Benzer yazılar