VALİLİKTE ULAŞIM TOPLANTISI YAPILDI

Ulaşım sektöründeki esnafın sorunları İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın başkanlığında gerçekleşen toplantıda ele alındı. Birlik Başkanı Faik Yılmaz’ın da yer aldığı toplantıda salgın tedbirleri kapsamında toplu ulaşım araçlarında alınması gereken önlemler de görüşüldü..

Geçtiğimiz hafta  İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İl Jandarma Komutanı Tuğ. Nuh Köroğlu ve İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş İSTESOB’da ulaşım sektöründeki oda başkanlarıyla bir araya gelmişti. Bu toplantıda önerilen görüşler rapor haline getirilerek bugün Valilikte gerçekleşen toplantıda İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya sunuldu.

Toplantıda Başkan Faik Yılmaz’ın yanında başkan vekilleri Mesut Şengün, Kenan Taşlıdağ, Engin Türkmen, oda başkanları Hamza Öztürk ve İbrahim Yılmaz da yer aldı.

Başkan Yılmaz, “ Valimiz öncülüğünde İstanbul’daki toplu ulaşımı daha ileri bir noktaya taşımak istiyoruz. Esnafın sorunlarına karşı Valimiz çok duyarlı. Salgının yayılmaması için toplu ulaşım araçlarımızda gerekli önlemleri almamız lazım. Bu mücadelede hepimizin ortak hareket etmesi gerekiyor” dedi.