MİLLETVEKİLİ NEBATİ, AHİ SOFRASINDA SORUNLARI DİNLEDİ

MİLLETVEKİLİ NEBATİ, AHİ SOFRASINDA SORUNLARI DİNLEDİ

YILMAZ, ESNAFIN SORUNLARINI ANLATTI

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati İSTESOB’da ahi sofrasında oturdu. Burada esnaf odası başkanlarını dinleyen Nebati, sorunları tek tek not aldı.

24 Ocak Cumartesi günü İSTESOB’un siyaset dünyasından misafiri vardı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nureddin Nebati, İSTESOB’da Başkan Faik Yılmaz ve birçok oda başkanı ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Oda başkanları kahvaltı sonrası temsilcisi oldukları esnafın sorunlarını Nureddin Nebati’ye iletti. Nebati’nin oda başkanlarının aktardığı sorunları tek tek not ettiği görüldü.

Nureddin Nebati, ziyaretlerin seçimler nedeniyle olmadığını, Faik Yılmaz ile uzun yıllara dayanan dostluğu neticesinde bu ziyareti gerçekleştirdiğini söyledi. Nebati, esnafın durumu hakkında da açıklamalarda bulundu. Esnafın son 10 yılda büyük destek gördüğünü belirten Nebati, esnafın da zihniyet değişimine ihtiyaç duyduğunu ifade etti. Esnafa kullandırılan kredi miktarındaki artışa dikkat çeken Nebati, hükümetin esnafın yaşatılması noktasında çabalarının devam edeceğini söyledi.