İSTESOB HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ YAPTI

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin Antalya’da düzenlediği Hizmet İçi Eğitim Semineri geniş katılım ve yoğun bir eğitim programıyla tamamladı. Başkan Faik Yılmaz, eğitim programını belirlerken yeni yılla birlikte gerçekleşecek genel kurulları göz önünde bulundurduklarını söyledi.

Seminerin ilk gününde Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Şube Müdürü Ergün Ege ve Ticaret Uzmanı Ünal Okumuş’un oda başkanlarına sunum yaptı. Ergün Ege ve Okumuş, 2022 yılı itibariyle gerçekleşecek olağan genel kurulların hazırlanması ve  işleyişi hakkında bilgi verdi.

EGE “ İSTESOB EĞİTİMDE ÖNCÜ”

Bilgi İşlem Şube Müdürü Ergün Ege, İstanbul’daki odalara yönelik bugüne kadar çok sayıda eğitim verdiklerini belirtti. Bu nedenle en az sorunu İstanbul’daki odalarla yaşadıklarını kaydeden Ege, “ Benim telefonum herkeste var. Yine bir sorun olduğunda bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz” dedi.

Ege, genel kurul döneminde gerekli olacak hazirun listelerinin de  son güne bırakılmamasını oda başkanlarından rica etti.

MESLEKİ EĞİTİMDE YENİLİKLER ODA BAŞKANLARINA ANLATILDI

Seminerin ikinci gününde ise İSTESOB Eğitim Müdürü Lütfi Demir bir sunum gerçekleştirdi. Eğitim Müdürü Lütfi Demir’in İSTESOB’un mesleki eğitim alanındaki çalışmaları ve İMEP projesi hakkında kapsamlı bir bilgilendirme yaptı. Seminer katılımcılara sertifikaları verilmesinin ardından sona erdi.

Başkan Faik Yılmaz kapanışta oda başkanlarına ve yönetimlerine seslenerek ” Hem bilgilerimizi tazelemek, hem de 2022 yılı itibariyle olağan genel kurullarını gerçekleştirecek odalarımıza yardımcı olmak adına son derece verimli bir eğitim programı düzenledik. Birliğimizin Antalya’da düzenlemiş olduğu Hizmet İçi Eğitim Semineri çok verimli ve kapsamlı bir şekilde gerçekleşen eğitim programlarıyla sona erdi. Katılım gösteren, bilgileriyle seminerimize sunan herkese teşekkür ediyorum.