İSTANBUL ESNAFI İSTESOB’UN İFTARINDA BİR ARAYA GELDİ

Ramazan ayının manevi ikliminde Yenikapı’da oda başkanlarımız, yönetim, denetim kurulu üyeleri ve esnaflarımızla geleneksel iftar programımızda bir araya geldik. Ahi soframıza TBMM Başkan Vekili Celal Adan, Ak Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı da katılarak Ramazan sevincimize ortak oldu.

İftar programında konuşan Başkan Yılmaz, salgın nedeniyle 2 yıl boyunca iftar programı düzenleyemediklerini hatırlatarak, bir araya gelebildikleri için çok sevinçli olduğunu belirtti. Başkan Yılmaz, ” Cenab-ı Hakk’a şükürler olsun ki, bu yıl Ramazan ayında, şu mübarek iftar sofralarımız vesilesiyle, esnaf camiamızın kardeşlik halkasını, yeniden yaşama, ramazanın sevinci hep beraber paylaşma imkânı bulduk. Daha nice, güzel vesilelerle buluşmayı diliyorum. Cenab-ı Allah aziz milletimizin, esnaf ve sanatkarlarımızın yar ve yardımcısı olsun, sofralarımızdan bereketi, vatanımızdan huzuru eksik etmesin. Birliğimiz, bütünlüğümüz ve kardeşliğimiz daim olsun. Bu mübarek akşamda sizlerle birlikte olmaktan ve aynı iftar sofrasında bulunmaktan duyduğum bahtiyarlığı bir kez daha ifade etmek istiyorum.” dedi.

İftar sonrasında Başkan Yılmaz, günün anısında TBMM Başkan Vekili Celal Adan’a, Ak Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’ya ve CHP İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek’ Ahi sancağı takdim etti.