GÜÇSİAD YÖNETİMİ İSTESOB’U ZİYARET ETTİ

TÜRKİYE’NİN YENİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ: GÜÇSİAD

Güçlü Sanayici İşadamları Derneği( GÜÇSİAD) Genel Başkanı Turgay Erence yönetim kurulu üyeleri ile beraber İSTESOB’u ziyaret etti; Başkan Faik Yılmaz’la görüştü. Esnafın ve sanayicinin ayrılmaz bir bütün olduğunu ifade eden GÜÇSİAD temsilcileri, ülkenin kalkınması için esnafın yaşaması gerektiğini dile getirdiler.

Ekonomik ve sosyolojik alanda daimi istikrar ve istihdam sağlayacak girişimlerde bulunmak amacıyla 2015 yılında kurulan GÜÇSİAD, İSTESOB’u ziyaret etti. Yönetim kurulu üyeleriyle Başkan Faik Yılmaz’la görüşen GÜÇSİAD yönetimi esnafın ülke için önemine dikkat çekti. Başkan Faik Yılmaz, sanayicilerin ülkenin veli nimeti olduğunu belirtti. Başkan Yılmaz, Türkiye’nin istikrarı için yeni sanayicilere ve girişimcilere ihtiyaç olduğunu kaydetti. Yılmaz ayrıca GÜÇSİAD Genel Başkanı Turgay Erence’ye, ülkemize yeni ve güçlü bir sivil toplum örgütü kazandırdığı için teşekkür etti.

İSTESOB’a Gerçekleştirilen ziyarete GÜÇSİAD Genel Başkanı Turgay Erence, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Akyelli, Tülin Hattat, İsmail Akçay, Murat Türkmen, Yunus Emre Şahin, Burhan Seyhan, Lokman Adil Arıcı yer aldı.

Başkan Faik Yılmaz, GÜÇSİAD yönetim kurulu üyelerine faaliyetlerinde başarı diledi. GÜÇSİAD heyetine plaket veren eden Başkan Yılmaz, İSTESOB’un kültür yayınlarından çıkan eserlerden takdim etti.