ESNAFA ÖZEL TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Nurer Sigorta- Demir Hayat iş birliği ile ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Projesi’ni hayata geçirdi.

Sosyal güvencesi olan tüm esnaf ve sanatkarın faydalanabileceği poliçe şartları diğer tamamlayıcı sağlık sigortalarına göre hem hizmet hem fiyat açısından çok cazip hale getirildi. SGK anlaşması olan tüm hastanelerde geçerli olan poliçelerin özellik ve fiyatları ise şöyle;

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir ?

Sigorta şirketi tarafından belirlenmiş olan anlaşmalı kurumlar listesinde yer alan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından sigorta süresi içinde, poliçe özel ve genel şartları kapsamında sigortalının ödeyeceği fark ücretlerini teminat altına alan bir özel sağlık sigorta ürünüdür.

Tamamlayıcı sağlık sigortası neleri karşılıyor ?

İhtiyaca ve bütçeye uygun farklı plan alternatifleri bulunan  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; ‘yatarak tedavi’, ‘yatarak ve 10 adet ayakta tedavi’ paketlerinden oluşuyor.

Tekliflerin içerisindeki ek teminatlar;

  • Check Up
  • Online Doktor
  • Diş Paketi
  • Göz Paketi
  • Ambulans

Tamamlayıcı sağlık sigortası Fiyatları ?

Nurer Sigortanın İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine hazırladığı tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatları 262 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi almak için https://nurersigorta.com/istesob/ adresinden teklif alabilirsiniz.