ÜCRETSİZ EĞİTİMLERE BAŞVURULAR BAŞLADI

Ev kadınlarının ve girişimcilerin ürünlerini e-ticaret üzerinden satabilmeleri için hayata geçirilen Dijital Dünyada Kadın Girişimciler Projesi’nde online eğitimlere kayıtlar başladı.

İşte Kadın Akademisi ile girişimcilere, dijital pazarlama uzmanlığı, e-ticaret uzmanlığı, sosyal medya uzmanlığı, etkili iletişim teknikleri eğitimleri verilecek. Ücretsiz verilecek eğitimler salgın nedeniyle online olarak yapılacak.

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin İşte Kadın Derneği ile yaptığı ve İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün desteklediği Dijital Dünyada Kadın Girişimciler Projesi 1 Ocak’ta başlamış, mart ayında verilmesi planlanan eğitimlere ara verilmişti.

İSTEDİĞİN ZAMAN GİR EĞİTİME BAŞLA

Eğitimler online altyapının kurulmasının ardından yeniden başlıyor. Başvuruları buraya tıklayarak yapabilirsiniz. Başvurunun ardından verilecek doğrulama kodu ile online eğitim sistemine girilecek. Eğitimler için katılımcı ise sınırı bulunmuyor. Eğitimleri başarıyla tamamlayanlara  kurs bitirme belgesi verilecek.

Kurs programına yüz yüze eğitim de yer alıyor. Bu eğitimlerin ne zaman yapılacağı ise salgının seyrine göre belirlenecek.