BAŞKAN YILMAZ ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Birlik Başkanı Faik Yılmaz, Muhsin Ertuğrul Mesleki Eğitim Merkezinde öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle tecrübelerini paylaşan Başkan Yılmaz, “Size güveniyoruz, bu ülkenin geleceği sizsiniz. Ben burada yarının sanatkarlarını, milletvekillerini görüyorum. Vatandaş olarak hepimizin bu ülkeye borcu var. Bu borcu da ülkemize en iyi şekilde iyi hizmet ederek ödeyeceğiz” dedi.

Başkan Faik Yılmaz Muhsin Ertuğrul Mesleki Eğitim Merkezinin düzenlediği Kariyer Toplantılarının bu ayki onur konuğu oldu. Deneyimlerini öğrencilere aktaran Başkan Yılmaz, mesleki eğitimin ülkemiz için çok önemli olduğunu vurguladı. “Hayatın size neler getireceğini bilemezsiniz. Yarın hiç beklemediğiniz noktalarda olabilirsiniz. O noktada sizin yanınızda olacak olan aldığımız eğitim. Bu yüzden eğitimlerinizi aksatmadan, çok özverili bir şekilde çalışmanızı sizden bekliyorum. Eğitim hayatımız boyunca devam eden bir süreç. Ne kadar kendimize bilgi katarsak bu yapacağımız işin kalitesine de yansıyacaktır” ifadelerini kullandı.

Program sonunda Muhsin Ertuğrul Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Lütfi Can, Başkan Faik Yılmaz’a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.