Uyumsoft

Uyumsoft ekosisteminde yer alan 500’ü aşkın iş ve çözüm ortağı ile, 24. yılında 30 binin üzerindeki yerli ve global müşterisinin uçtan uca dijital dönüşümünü sağlıyor.  Uyumsoft’un kobiden dünya devine her sektör ve her ölçekteki işletmeye, ERP ve e-Belge uygulamalarının her aşamasında “uçtan uça dijital çözümler” sunduğu ürün ailesinde, Kurumsal Kaynak Planlama UyumERP (bulut, mobil), Müşteri İlişkileri Yönetimi UyumCRM (bulut, mobil), İnsan Kaynakları Yönetimi UyumHRM (bulut, mobil), e-Uyum (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-SMM, e-Defter, e-İrsaliye ve diğer tüm e-Belgeler) uygulamaları, UyumİYS, UyumYedek, Ticari Paket Yazılımlar, ekoTicari (Kobi’lerin ERP’si), ekoHR, ekoSMMM (Mali Müşavir Yazılımı), ekoCari (Ön Muhasebe Ticari Paket Programı) ve Banka Bakiyem gibi 30’u aşkın yazılım ürünü bulunuyor.

Uyumsoft’un bulut ve mobil uyumlu elektronik belge sistemi e-Uyum ile e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Müstahsil Makbuzu gibi tüm e-Belgelerinizi oluşturabilir, gönderebilir, saklayabilirsiniz.

EkoCARİ ön muhasebe programı ile müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi, ödemelerinizi, tahsilat bilgilerinizi ve cari hesaplarınızı tüm elektronik cihazlarla kolaylıkla takip edebilir, aynı zamanda e-Uyum ile entegre olduğu için e-Belgelerinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

İleti Yönetim Sistemi iş ortağı olan Uyumsoft’un ürünü UyumİYS ile pazarlama, promosyon, kampanya, indirim, hediye, reklam vb. ticari iletilerinizi İYS ile eş zamanlı, kayıt aşamasından izin verilerinizin aktarılmasına kadar tüm süreçlerinizi uçtan uca yönetebilirsiniz.

Kobilerin ERP’si, yeni nesil bulut ve mobil ticari yazılım ekoTicari ile atölyedeki hesap kitaptan, fabrikadaki parametrik raporlamaya, talepten teklife, tekliften siparişe, siparişten mal kabule uçtan uca tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz.