728

YILIN SON İDDG TOPLANTISI YAPILDI

YILIN SON İDDG TOPLANTISI YAPILDI

YILIN SON İDDG TOPLANTISI YAPILDI

Yılın 12. ve son İş yeri Denetleme ve Danışmanlık Grubu (İDDG) toplantısı İSTESOB’da yapıldı. İDDG’ye katılan esnaf odası başkanları 2017 yılının esnaf ve sanatkar açısından bir değerlendirilmesini yaptı.

İSTESOB’da ayda bir oda başkanlarının katılımıyla esnafın ve esnaf odalarının temel sorunlarının ele alındığı İDDG’de yılın son toplantısı gerçekleşti. İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, İDDG’nin son derece verimli geçtiğini belirterek İDGG’ye katkı sağlayan oda başkanlarına teşekkür etti. İSTESOB Genel Sekreteri Muzaffer Garip de 1 yıl boyunca İDDG’de ele alınan konuların bir özetini sundu, yapılan çalışmaları anlattı.

“BU TOPLANTILAR SAYESİNDE ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM”

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Gür, İDDG toplantıları sayesinde esnaf sanatkarı ve odalarını daha yakından tanıma fırsatı bulduğunu kaydetti.  Gür, “İSTESOB’daki disiplin ve düzen, bana esnaf sanatkarın işine ne kadar önem verdiğini gösterdi. Çok samimi bir ortamda verimli toplantılar gerçekleştirdik. Burada sizlerin arasında olmaktan dolayı çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Benzer yazılar