728

İSTANBUL’UN GÜZELLİK UZMANLARI DARÜLACEZE’DE KALAN YAŞLILARIN EL VE AYAK BAKIMLARINI ÜSTLENDİ

İSTANBUL’UN GÜZELLİK UZMANLARI DARÜLACEZE’DE KALAN YAŞLILARIN EL VE AYAK BAKIMLARINI ÜSTLENDİ

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Koordinatörlüğünde, İstanbul Güzellik Uzmanları Esnaf Odası Darülaceze’de kalan yaşlıların düzenli aralıklar ile el ve ayak bakımlarını yapacak.

Konu ile ilgili olarak İstanbul Güzellik Uzmanları Esnaf Odası Başkanı Ayşe Aydın, “Oda olarak daha önceden de sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde gönüllü olarak Darülaceze ya da diğer huzurevlerinde kalan yaşlıların el ve ayak bakımlarını yaptık. Yönetim Kurulu olarak bu tarz çalışmanın düzenli bir biçimde yapılması kararı ile Darülaceze’de yaşayan 50’ye yakın büyüğümüzün ayda bir el ve ayak bakımlarını yapacağız” dedi.

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, “Köklerini yüzyıllar öncesi bir gelenekten alan bir meslek örgütüyüz… Büyüğe hürmet, küçüğe sevgi örf ve adetlerimizdendir. “BÜYÜKLERİMİZİN ELİ AYAĞI BİZİZ”sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde güzellik uzmanlarımız, Darülace’de yaşayan yaşlılarımızın el ve ayak bakımlarını üstlenecek. Bu farkındalık çalışması engel grupları ile de devam edebilecek” dedi.

Benzer yazılar