728

GÜNGÖREN KAYMAKAMI ŞENER’DEN İSTESOB ZİYARETİ

GÜNGÖREN KAYMAKAMI ŞENER’DEN İSTESOB ZİYARETİ

KAYMAKAMLIK VE İSTESOB UYUŞTURUCU BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE EDECEK

Güngören Kaymakamı Zeyit Şener, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti. Başkan Faik Yılmaz ile esnafın sorunlarını görüşen Kaymakam Zeyit Şener, esnaf odalarıyla kaymakamlığın proje yapabileceklerini belirtti.

Güngören Kaymakamı Zeyit Şener göreve gelmesinin ardından kendisine hayırlı ziyaretinde bulunan İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz’a iadei ziyarette bulundu. Sıcak sohbetlerin yaşandığı görüşmede,  esnaf ve sanatkarın yaşadığı sorunlar ele alındı. Kaymakam Şener, artan uyuşturucu bağımlılığına dikkat çekti ve gençlerin bu kötü alışkanlıklardan kurtulması ve korunması için esnaf odalarıyla çalışma yürütmek istediklerini söyledi. Aynı zamanda Güngören Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı  da olan Faik Yılmaz, uyuşturucu ile mücadelede ellerinden gelen bütün desteği vereceklerini söyledi. Gençler arasında hızla artan uyuşturucu bağımlığı Güngören esnafını da bezdirmiş durumda. Esnafın can ve mal güvenliğimizden endişe ediyoruz şeklindeki şikayetleri artmaya başladı.

Ziyarette Başkan Faik Yılmaz, Güngören Kaymakamı Zeyit Şener’e İSTESOB tanıtım kitabını ve İSTEOB tarafından yayımlanan kitaplardan takdim etti.

  • GÜNGÖREN ESNAF (2)
  • GÜNGÖREN ESNAF (3)

Benzer yazılar