728

FAİK YILMAZ BAKAN TÜFENKCİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

FAİK YILMAZ BAKAN TÜFENKCİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

FAİK YILMAZ BAKAN BÜLENT TÜFENKCİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’yi makamında ziyaret etti. Esnafın yaşadığı sorunları, çözüm önerileriyle birlikte Bakan Tüfenkci’ye sunan Başkan Yılmaz, görüşmenin esnaf sanatkar adına son derece olumlu geçtiğini ifade etti ve, “Bakanımız Tüfenkci’ye teşekkür ediyorum. Her zaman  esnafın yaşadığı sorunlara ilgi ile yaklaştı; sorunların çözümü noktasında büyük çaba gösterdi.  Esnafın yaşadığı sıkıntıları aşmak için Bakanımızın gösterdiği gayret bizi mutlu ediyor ve geleceğe dair umutlarımızı daha da arttırıyor” dedi.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile makamında görüşen İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, görüşmede esnafın yaşadığı sıkıntıları aktarma fırsatı buldu. Başkan Yılmaz, ulaşımdan, hizmet sektörüne, gıdadan perakende sektörüne kadar birçok mesleğin sorunlarını aktardı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı binasında gerçekleşen toplantıya Bakanı Bülent Tüfenkci, İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz ile birlikte AK Parti Genel Merkez  Karar  Yönetim Kurulu Üyesi Hatice Kübra Öztürk Gökkaya da katıldı.

Başkan Faik Yılmaz, esnafın sorunlarını bir rapor halinde sunduğu toplantının, esnaf sanatkara hayırlı olmasını diledi ve gelecek günlerin esnafın tezgahına bereket getirmesini temenni etti.

Benzer yazılar