728

BÜYÜKÇEKMECE VE GÜRPINAR’DA ODA YÖNETİMLERİ BELİRLENDİ

BÜYÜKÇEKMECE VE GÜRPINAR’DA ODA YÖNETİMLERİ BELİRLENDİ

Esnaf odasındaki seçimler bugün 2 esnaf odasının genel kuruluyla devam etti. Büyükçekmece Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Beylikdüzü Gürpınar Şoförler ve Otomobilciler Odası olağan genel kurullarını yapan odalar oldu. Olağan genel kurullar sonucu oda başkanları Rahmi Yazıcı ve Hasan Soran üyelerinin güvenoyunu alarak 4 yıl daha hizmet için yetki aldılar.

BÜYÜKÇEMECE ESNAFINDAN RAHMİ YAZICI’YA GÜVENOYU

Divan başkanlığını İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz’ın yaptığı Büyükçekmece Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odasının Olağan Genel Kurulunda Rahmi Yazıcı seçimlere tek aday olarak girdi. Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün de katıldığı genel kurula ilçe esnafı da ilgi gösterdi. İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, ‘butik sanayi siteleri’ için ilçe belediyelerinden destek istediklerini ve istihdam yaratabilmek adına bu projenin çok önemli olduğunu aktardı. Belediye Başkanı Akgün de Büyükçekmece’de yeni sanayileri kurulması için çalışma yürüttükleri yanıtını verdi.

Büyükçekmekce Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen genel kurulda esnafa hitap eden Belediye Başkanı Hasan Akgün, esnafın zor bir dönemden geçtiğini kaydetti. Akgün, siyasi görüş, kimlik ayırmaksızın Büyük Türkiye ideali için herkesin birlikte çalışması gerektiğini ifade etti. Akgün, kapan iş yeri sayısı artarken, açılan iş yerlerinin sayısının giderek azaldığına dikkat çekti.

GÜRPINAR’DA 4 YIL DAHA HASAN SORAN DÖNEMİ YAŞANACAK

Divan Başkanlığını İSTESOB Başkan Vekili Mustafa Uzun’un yaptığı genel kurulda mevcut yönetimle devam kararı çıktı.Beylikdüzü Gürpınar Şoförler ve Otomobilciler Odasında Başkan Hasan Soran tek aday olarak girdiği seçimden 4 yıl daha hizmet etmek için yetki aldı.

Benzer yazılar