728

BEYKOZ VE BAĞCILAR OTOMOBİLCİLERDE GENEL KURULLAR TAMAMLANDI

BEYKOZ VE BAĞCILAR OTOMOBİLCİLERDE GENEL KURULLAR TAMAMLANDI

Beykoz Tokatköy Motorlu Taşıt Sahipleri ve Şoförler Esnaf Odası ile Bağcılar Kamyon Kamyonet ve Otomobil Şoförler Esnaf Odası seçimli olağan genel kurullarını gerçekleştirdi. Tek listenin yer aldığı her 2 esnaf odasında da mevcut başkanlarla yola devam edildi. Beykoz Tokatköy Motorlu Taşıt Sahipleri ve Şoförler Esnaf Odasında Bahattin Karadurmuş, Bağcılar Kamyon Kamyonet ve Otomobil Şoförler Esnaf Odasında Mustafa Nuhoğlu başkan seçilen isimler oldu.

BEYKOZ OTOMOBİLCİLERDE GÖREV 4 YIL DAHA BAHATTİN KARADURMUŞ’UN

Beykoz Tokatköy Motorlu Taşıt Sahipleri ve Şoförler Esnaf Odasının seçimli olağan genel kurulunda tek listeyle giren Bahattin Karadurmuş, 4 yıl için üyelerinden destek yetki. Divan başkanlığını İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz’ın yaptığı genel kurul Beykoz Belediyesi Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde düzenlendi.

BAĞCILAR OTOMOBİLCİLERDE BAŞKAN MUSTAFA NUHOĞLU

Bağcılar Kamyon Kamyonet ve Otomobil Şoförler Esnaf Odasının seçimli olağan genel kurulunda da tek liste vardı. Mevcut başkan Mustafa Nuhoğlu yeniden seçilerek 4 yıl görevde kalmak için üyelerinin desteğini aldı. Genel kurulun divan başkanlığını İSTESOB Yönetim Kurulu Üyesi Duran Yalçınkaya yaptı.

  • beykoz5
  • beykoz20

Benzer yazılar